Pronajímejte svou nemovitost bez starostí.

Nejlepší tržní nájemné a platící nájemník na 1 rok

Zvažujete pronájem svého bytu, domu, či jiné nemovitosti? Nechce se vám řešit hledání solidního nájemníka, plánování prohlídek, přípravu nájemních smluv a zařizování převodu energií? Pomohu vám rychle a co nejvýhodněji pronajmout vaši nemovitost, včetně zajištění veškerých úkonů s tím spojených.

Krok za krokem k úspěšnému pronájmu nemovitosti

 • Dohodneme se na optimální výši nájmu. Nemusíte vlastnit ideální nemovitost v ideální lokalitě, abyste na pronájmu vydělali.
  Na základě osobní návštěvy, cenových map, rozsáhlých databází a zkušeností s pronájmy vám doporučím nejlepší reálnou měsíční cenu nájemného.
  První konzultace včetně přesného odhadu výše nájemného je zdarma a zcela nezávazná. Sami rozhodnete, zda vám spolupráce bude vyhovovat.
 • Vaší nemovitosti udělám profesionální prezentaci,
  zahrnující vhodnou inzerci na realitní webech a sociálních sítích, fotografie, případně také video a virtuální prohlídku.
  Bude-li třeba, je možné domluvit kompletní úklid, služby bytového architekta, nebo dovybavení prostor nábytkem, či spotřebiči.
  Prezentace na úrovni osloví násobně více zájemců. Nevadí, pokud je staří na vaší nemovitosti vidět. I s tím se dá efektivně pracovat.
 • Postarám se za vás o prohlídky i veškerou komunikaci se zájemci.
  Domlouvání a organizace prohlídek je časově náročný proces, někdy dokonce stresující. Stejně jako být kdykoliv k dispozici pro veškeré dotazy zájemců. Ani s jedním si nemusíte dělat starosti, vše domluvím za vás.
 • Prověření z hlediska chování i platební schopnosti
  v registrech dlužníků u každého z potenciálních nájemníků je samozřejmostí.
  Tím máte téměř 100% jistotu, že nájemník se bude k vašemu bytu chovat slušně a platit řádně a včas.
 • Zařídím přípravu nájemní smlouvy, převod energií i předání klíčů.
  Veškerou administrativní agendu připravím ve spolupráci s právním oddělením M&M Reality. Na vás bude v případě dohody jen podpis.
 • Lze se domluvit také na zajištění kompletní správy vaší nemovitosti během pronájmu.
  Nemějte starosti s pronájmem bytu ani po podpisu nájemní smlouvy. V rámci správy nemovitosti budete mít ošetřeno pojištění bytu, údržbu, opravy a další služby pro hladký průběh pronájmu po celou dobu.

Kolik stojí služby spojené se zajištěním pronájmu bytu?

 • Majitele bytu vůbec nic. Provizí je jedno měsíční nájemné, kterou platí budoucí nájemník. 

 • Úklidové služby, práce designera, správa apod., jsou na individuální dohodě na základě rozsahu prací.