Jak nejvýhodněji financovat nemovitost?

Pomohu vám najít ideální variantu financování i nejlepší úrok.

Jste krok před koupí nemovitosti a potřebujete zajistiti financování? Ať už je účelem koupě bytu, domu, pozemku, či komerční nemovitost, pomohu vám najít nejvhodnější řešení. Spolu s kolegy z M&M Finance, přímo se specializující na oblast financování nemovitostí, vám na základě vašich finančních možností zajistíme hypotéku na míru, refinancování hypotéky, případně úvěr ze stavebního spoření, či výhodnou formu spotřebitelského úvěru.

Financování nemovitosti: Jaké jsou možnosti?

 • Financování nemovitosti hypotékou 
  Nemusíte si sami sjednávat schůzky a osobně navštěvovat banky. M&M Finance spolupracuje s celou řadou významných bank a dalších institucí, což pro vás znamená výhodnější úrok i podmínky splácení. Nabídky bank navíc budete moct ihned porovnat.

 • Ne vždy znamená nejnižší úrok nejvýhodnější řešení. Proto se společně podíváme i na další parametry hypotéky jako RPSN a podmínky splácení, abychom vybrali skutečně to nejvhodnější financování vaší nemovitosti. Pokud máte nabídku jiné z konkurenčních bank, pomohu vám je porovnat.

 • Financování nemovitosti refinancováním hypotéky 
  Díky refinancování hypotéky lze ušetřit i stovky tisíc korun. S ohledem na vaše potřeby financování dopředu porovnáme nabídky bank a najdeme nejvýhodnější úrok a podmínky splácení.
  Za včas vás upozorním na blížící se konec fixace a ve správnou dobu připravíme novou úvěrovou smlouvu za lepších podmínek.

 • Financování nemovitosti stavebním spořením, nebo úvěrem 
  Pokud by se stalo, že by financování hypotékou nebylo z jakéhokoliv důvodu možné, najdeme jiné řešení, například financování formou stavebního spoření, nebo spotřebitelského úvěru. 

 • Také v tomto případě porovnáme nabídky bank a vybereme pro vás tu nejvhodnější.